Mutfak Tezgah Arası

Mutfak Tezgah Arası

Mutfak tezgah arası olarak adlandırdığımız alan, yemek artıkları ve yağ artıklarıyla sürekli kirlenir. Üstelik bu aralarda kullanılan fayansların araları, zamanla kir tutar, temizlik çileye dönüşür.Fayanslar, zaman geçtikçe eskir ve yerinden çıkmaya başlar. Durum böyle olunca, tezgahınız ne kadar mükemmel olursa olsun, mutfak tezgah arasındaki fayansların bozulması nedeniyle, bir anda mutfak dekorasyonunuz alt üst olur. Bu sorunun çözümü için yeni piyasaya çıkan mutfak tezgah arası cam ürünleri, mutfak dekorasyonunuz için bir artıdır.

Dijital baskı özelliği ve özellikle 3d görünümüyle, içini açan ve içinize mutluluk veren bir hava oluşturmaktadır. Deniz altı desenleri, hayvanlar, çiçekler ve doğa, en çok tercih edilen dijital modellerdir. Takılıp sökülebilen bu ürünler, portatiftir ve zahmetsiz bir montajı vardır. Diğer alçılı ve betonlu seçeneklere göre çok temiz bir uygulamadır. Bu özelliği sebebiyle, evinizin kirlenmesi önlenmektedir.

mutfak tezgah arası

Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri

Mutfak Tezgah arası cam modelleri, nano teknolojisiyle üretilen damperli ve sağlam camlardan üretilmektedir. Mutfak tezgahı ile dolapların arasındaki bölüme özel olarak üretilen bu estetik ürünler, göz kamaştıran özelliklere sahip. Bir anda mutfağınızın sınıfını yükselten ürün, kısa zamanda popüler hale gelmiştir.

mutfak tezgah arası şıklığı

Desen olarak dolabınıza uygun desenleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mesela, deniz mavisi şık bir mutfak dolabı için, deniz altı manzaralı mutfak tezgah arası ürün, çok şık duracaktır ve mutfağınızın bir anda havasını değiştirecektir. Yeşili ve doğayı seviyorsanız, yeşil tondaki dolaplarınız için orman manzaralı 3d desenler, mükemmel olacaktır. Özellikle 3d fotoğraflar, desenler ve tasarımlar, mutfağınızın havasını bir anda değiştirmektedir. Tavanlarda da kullanılan bu cam ürünler, özel ışıklandırma ile ruh dünyanızı değiştirmektedir.

 

Mutfak Tezgah Arası fotografları için tıklayınız

Renkleri solmaz ve mutfak tezgah arası kategorisinde, oldukça dayanıklıdır. Tablo, geometri, çiçek, kelebek vb. bin bir desen ve renkte üretilen mutfak tezgah arası ürünleri, özel renklendirme sistemiyle desen kazandırılmıştır. Bu nedenle, ısıya, silmeye ve darbeye dayanıklı mutfak tezgah arası cam ürünlerdir.

Tezgahınızla dolabınızın arası dekorasyonu bozacak duruma geldiyse, en ekonomik ve kalıcı çözüm, mutfak tezgah arası cam ürünüdür. Ultra viole mürekkep ile yapılan baskılar, mükemmel desen ve tablo oluşumu meydana getirmektedir. Üstelik çok dayanıklı ve solmayan özellikte olan bu mutfak tezgah arası cam ürünlerin baskıları, göz alıca yüzlerce modelle karşımıza çıkmaktadır.Son yıllarda popürelitesi artmış olan cam mutfak tezgah arası nano teknoloji ile üretilen darbelere karşı dayanıklı, iz yapmaz, kir tutmaz, ısıya dayanıklı sağlam bir dekororasyon üründür.

Özelliklerine değenecek olursak ; 6mm kalınlığında temperli ısıya ve darbelere dayanılı kırılmaz cam ürünüdür.Son teknoloji UV baskı ile uygulanan bu ürün, web sitemizden ve kataloglarımızdan seçerek istediğiniz görseli mutfak tezgah arası cam şıklığı ile mutfağınıza taşıyabilirsiniz.Güneş ışınlarına ve suya dayanıklı ultra viyole mürekkep ile baskı uygulanmakta olup, suya ve rutubete dayanıklı ithal beyaz koruyucu boya ile kaplanmaktadır.

Yüksek çözünürlükte profesyonel görseller ile 3 boyutlu görüntüler yakalanabilir ve bu mucizevi ürünü mutfak tezgah arası alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Mutfak-Tezgah-Arasi-Modelleri-İzmir-Fiyatlar
  • Mutfak-Tezgah-Arasi-İzmir-kampanya
  • mutfak trendleri

Tüm merak ettikleriniz için çekinmeden arayabilirsiniz.

0534 989 06 99

 

 

.