Tezgah Arası Cam Panel

tek-renk-mutfak2
mutfak_33
mutfak_40

Tezgah Arası Cam Panel

Mutfak tezgahlarında, tezgah araları, yemek artıkları ve yağ artıklarıyla sürekli kirlenmektedir. Üstelik bu aralarda kullanılan fayansların araları, zamanla kir tutmaktadır. Bu kirler çıkmamaktadır. Fayanslar, zaman geçtikçe eskimekte ve yerinden çıkmaya başlamaktadır. Durum böyle olunca, tezgâhınız ne kadar mükemmel olursa olsun, tezgah arası fayansların bozulması nedeniyle, bir anda mutfak dekorasyonunuz alt üst olmaktadır. Bu sorunun çözümü için yeni piyasaya çıkan tezgah arası cam ürünleri, mutfak dekorasyonunuz için bir artıdır.

Dijital baskı özelliği ve özellikle 3d görünümüyle, içini açan ve içinize mutluluk veren bir hava oluşturmaktadır. Deniz altı desenleri, hayvanlar, çiçekler ve doğa, en çok tercih edilen dijital modellerdir. Takılıp sökülebilen bu ürünler, portatiftir ve zahmetsiz bir montajı vardır. Diğer alçılı ve betonlu seçeneklere göre çok temiz bir uygulamadır. Bu özelliği sebebiyle, evinizin kirlenmesi önlenmektedir.

TEZGAH ARASI CAM MODELLERİ

Tezgah arası cam modelleri, nano teknolojisiyle üretilen damperli ve sağlam camlardan üretilmektedir. Mutfak tezgahı ile dolapların arasındaki bölüme özel olarak üretilen bu estetik ürünler, göz kamaştıran özelliklere sahip. Bir anda mutfağınızın sınıfını yükselten ürün, kısa zamanda popüler hale gelmiştir. Desen olarak dolabınıza uygun desenleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mesela, deniz mavisi şık bir mutfak dolabı için, deniz altı manzaralı tezgah arası ürün, çok şık duracaktır ve mutfağınızın bir anda havasını değiştirecektir. Yeşili ve doğayı seviyorsanız, yeşil tondaki dolaplarınız için orman manzaralı 3d desenler, mükemmel olacaktır. Özellikle 3d fotoğraflar, desenler ve tasarımlar, mutfağınızın havasını bir anda değiştirmektedir. Tavanlarda da kullanılan bu cam ürünler, özel ışıklandırma ile ruh dünyanızı değiştirmektedir. Beton apartmanlarda insan ruhunu rahatlatacak desenlere sahip olan çalışma, stres ve psikolojik rahatsızlıklar için birebir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Renkleri solmaz ve tezgah arası cam kategorisinde, oldukça dayanıklıdır. Tablo, geometri, çiçek, kelebek vb. bin bir desen ve renkte üretilen bu camlar, özel renklendirme sistemiyle desen kazandırılmıştır. Bu nedenle, ısıya, silmeye ve darbeye dayanıklı tezgah arası cam ürünlerdir. Tezgahınızla dolabınızın arası dekorasyonu bozacak duruma geldiyse, en ekonomik ve kalıcı çözüm, tezgah arası cam ürünüdür. Ultra viole mürekkep ile yapılan baskılar, mükemmel desen ve tablo oluşumu meydana getirmektedir. Üstelik çok dayanıklı ve solmayan özellikte olan bu tezgah arası cam ürünlerin baskıları, göz alıca yüzlerce modelle karşımıza çıkmaktadır.

Son yıllarda popürelitesi artmış olan cam mutfak tezgah arası nano teknoloji ile üretilen darbelere karşı dayanıklı, iz yapmaz, kir tutmaz, ısıya dayanıklı sağlam bir dekororasyon üründür.

Özelliklerine değenecek olursak ; 6mm kalınlığında temperli ısıya ve darbelere dayanılı kırılmaz cam ürünüdür.

Son teknoloji UV baskı ile uygulanan bu ürün, web sitemizden ve kataloglarımızdan seçerek istediğiniz görseli mutfaklarınıza taşıyabilirsiniz.

Güneş ışınlarına ve suya dayanıklı ultra viyole mürekkep ile baskı uygulanmakta olup, suya ve rutubete dayanıklı ithal beyaz koruyucu boya ile kaplanmaktadır.

Yüksek çözünürlükte profesyonel görseller ile 3 boyutlu görüntüler yakalanabilir ve bu mucizevi ürünü mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

.

tek-renk-mutfak

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hizmetlerimiz ile ilgili sorularınızı; telefon numaralarımızı arayarak ya da Sosyal medya sayfalarımız aracılığıyla veya İletişim sayfamızda ki formu doldurarak iletebilirsiniz.